Wij zijn voornemens om op de maandagavond van 20.00 tot 21.30 uur een nieuwe vorm van volleybal te organiseren: No Jump. Hierbij zijn de regels iets aangepast: de nethoogte is teruggebracht naar 2,05 mtr en springen is niet toegestaan, dus beide voeten blijven op de grond. Verder zijn er geen veranderingen, dus smashen, blokkeren en duiken mag gewoon. Er wordt gemixt gespeeld en er zijn aparte kleedkamers.
Bij voldoende aanmeldingen willen we op maandag 12 januari 2026 starten in MFA ’t Hart. De eerste paar maandagen zijn testpartijtjes en als blijkt dat er voldoende animo is wordt een kleine bijdrage gevraagd voor de zaalhuur.
Lijkt het je leuk om hieraan mee te doen en wekelijks deel uit te maken van een gezellige groep die graag een partijtje volleybal speelt, meld je dan aan via m.bruijn19@upcmail.nl
Met sportieve groet,
Marc de Bruijn