Datum : donderdag 16 april
Vertrektijd : 10.00 uur vanaf het MFA ‘t Hart in Ewijk.
Thuis rond : 20.00 uur
We rijden naar Restaurant “Hof van Twente“ in Hengevelde voor een koffietafel.
Dan rijden we naar het Museum Buurtspoorweg in Haaksbergen. Daar staat de authentieke dieseltrein naar Boekelo klaar om te vertrekken naar het museumdepot, waar de gerestaureerde en nog te restaureren voertuigen gestald staan. Daarna stappen we weer in de trein en gaan terug naar Haaksbergen. Hier staat een kop koffie/thee klaar met gebak. Tevens heeft u dan de gelegenheid om het binnenmuseum en de locomotievenloods te bezichtigen.
Hierna gaan we weer met de bus naar restaurant Juffrouw Tok in Didam alwaar we het diner gaan gebruiken.
Praktisch: U dient goed ter been te zijn en zelfstandig in en uit de bus en trein te kunnen.
Iedereen wordt verzocht om 10 minuten voor elk vertrek te verzamelen bij de bus.
De kosten zijn € 85,00 per persoon. Inschrijving per mail via reiscommissie@seniorenewijk.nl o.v.v. ‘Met de Dieseltrein door Twente’, met uw naam, adres en telefoonnummer.
Betaling via rekeningnummer: NL88RABO0114902828 t.n.v. Vereniging van Senioren Ewijk o.v.v. Reisje naar Twente. Pas na ontvangst van uw betaling is de inschrijving definitief.
Inschrijven voor deze reis: uiterlijk 31 maart.
Deze reis gaat door bij minimaal 40 aanmeldingen.
De reiscommissie